חדשות ומבצעים
סקרים
היכן את/ה קונה בדר"כ את הסוללות למכשיר השמיעה שלך?
במכון השמיעה שלי
בבית מרקחת
בחנות אלקטרוניקה
במרכז לליקוי שמיעה
באינטרנט

מעבד השתל קוכלארי החדש של Med El - הצצה ראשונה

יצרנית השתלים מד-אל (Med El) הכריזה החודש על קבלת אישור ה FDA למעבד שמיעה המורכב מיחידה אחת לשתל קוכלארי.
"רונדו" (Rondo) הוא שמו של המעבד החדש המכיל בתוך יחידה אחת קטנה את המעבד, הסוללה והמשדר.


חברת מד-אל הכריזה החודש על קבלת אישור מרשות האוכל והתרופות האמריקאית  (FDA) למעבד השמיעה לשתל קוכלארי הראשון בעולם המורכב כולו מיחידה אחת - ה"רונדו". העיצוב החדש מכיל את המיקרופון, הסוללות והמשדר (Coil) ביחידה אחת שניתן להרכיב על הראש. הצפי הוא שהמעבד החדש יעבוד עם כל שתלי חברת מד-אל.
כיום, לאחר קבלת אישור ה FDA יוכלו מושתלי חברת מד-אל בעבר ובהווה להרכיב לראשונה בעולם מעבד שמיעה לשתל קוכלארי שאינו מונח על גבי האוזן עם יחידת משדר נפרדת המחוברת בכבל, כפי שניתן לראות בכל מעבדי השמיעה לשתל קוכלארי הקיימים היום בשוק. מעבד השמיעה החדש יוחזק על הראש באופן זהה למשדרים הקיימים היום בשוק, ע"י מגנט שניתן לקבוע את עוצמתו. מעבד ה"רונדו" מבוסס על פלטפורמת מעבד ה Opus המוצלח ומציע את אותם המאפיינים של מערכת ה Maestro כולל תוכנת ה  Fine Hearing המשפרת את הבנת הדיבור. בנוסף, ניתן יהיה לשלוט על המעבד החדש באמצעות השלט הרחוק תוצרת מד-אל לכיוון של תוכניות האזנה, עוצמה וכו'.
"מעבד הרונדו הוא תוספת מרגשת לשאר טכנולוגיות השמיעה המושתלות שמציעה מד-אל המאפשרת ללקוחותינו לבחור את המוצר המתאים ביותר לירידה בשמיעה שלהם ולסגנון חייהם" אומר ריצ'ארד קולטי, מנכ"ל מד-אל ארה"ב. "אנו נרגשים שיש לנו את האופציה להציע את המעבד המהפכני הזה למשתמשי השתל הקוכלארי שלנו בגלל שהוא גורם לחלקו החיצוני  של השתל הקוכלארי להיות עוד פחות נראה לעין".
ה"רונדו" יהיה זמין ב-4 צבעים שונים: שמנת, כחול, חום ואפור. מד-אל ארה"ב מתכננים להשיק את המעבד החדש לציבור במהלך אביב 2013.