חדשות ומבצעים
סקרים
היכן את/ה קונה בדר"כ את הסוללות למכשיר השמיעה שלך?
במכון השמיעה שלי
בבית מרקחת
בחנות אלקטרוניקה
במרכז לליקוי שמיעה
באינטרנט

תמונות ראשונות של מעבד השתל החדש - Rondo!!

אחרי החשיפה הראשונה באתרנו של המעבד החדש והמהפכני תוצרת Medel אנחנו גאים להיות האתר הראשון בישראל המפרסם תמונות ראשונות של המעבד. 
כפי שניתן לראות בתמונות, המעבד, כאשר מורכב על ראשו של ילד, בולט למדי בהשוואה ליחידת הראש הסטנדרטית המצויה כיום. הדבר אינו מפתיע כמובן בהתחשב בכך שמדובר במעבד שתל שבלול שכולו ביחידת הראש.


אין ספק שמדובר במהפכה של ממש בתחום השתלים הקוכלארים מאחר והמערכת החדשה פותרה את בעיית המעבד הממוקם מאחורי האוזן, בעיקר באוזנים קטנות של ילדים. מצד שני עדיין לא ברור ההשלכות על השמיעה של הילד כאשר מיקרופון המעבד ממוקם ביחידת הראש, בחלקו האחורי של הילד, ולא בסמוך לאוזניו.
בעיה נוספת, כפי שניתן לראות בתמונה הנוספת, היא שיש כמובן צורך באבטחת יחידת הראש/המעבד לבגד של הילד. יש לקחת בחשבון שהמעבד החדש מוחזק כולו ע"י כוח המגנט המצוי בתוכו ואצל ילדים הפוטנציאל לנפילה של המעבד ללא הבחנתו של הילד גדול במיוחד. מאחר ועלות מעבד היא 25000 ש"ח ולצערנו עוד לא נמצאה חברת ביטוח שתבטח את המוצר היקר, מדובר בבעיה אמיתית.

אצל מבוגרים הפערים בין יחידת הראש הרגילה למעבד ה Rondo פחות בולטים ומדובר על מהפכה של ממש. אין שום דבר שמכביד על האוזן וניתן להסתיר לחלוטין את המעבד בין השערות!למידע נוסף ותמונות נוספות ניתן לגלוש ישירות לאתר Medel בקישור הבא