חדשות ומבצעים
סקרים
היכן את/ה קונה בדר"כ את הסוללות למכשיר השמיעה שלך?
במכון השמיעה שלי
בבית מרקחת
בחנות אלקטרוניקה
במרכז לליקוי שמיעה
באינטרנט

הכירו את מכשיר השמיעה הראשון המותאם לאייפון!

חברת מכשירי השמיעה הדנית  GN Resound חשפה במהלך פברואר את מכשיר השמיעה הראשון המותאם לאייפון – Resound LiNX.

מכשיר השמיעה משתמש בטכנולוגיות Bluetooth בשביל להתחבר לאייפון או לכל מכשיר תוצרת אפל לצורך העניין. האייפון מזרים ישירות למכשיר השמיעה תקשורת קולית, שיחות טלפון או מוזיקה. בסרטון התדמית Resound מתייחסת למכשירי החדשים כ"אוזניות אלחוטיות שבמקרה משמשות גם כמכשירי שמיעה" ומציגה כיצד המשתמש מבצע שיחות וידיאו ומאזין למוזיקה דרך מכשיר האייפון.
"ראינו הזדמנות לייצר מכשירי שמיעה ע"י שילוב של הטכנולוגיה המתקדמת של מכשירי השמיעה של Resound  יחד עם התפוצה הרחבה של מכשירים תוצרת אפל ברחבי העולם" אומר מנכ"ל החברה.
השמועות הראשונות על היצור של מכשיר ה LiNX הופיעו עוד באזור נובמבר 2013 אך הודעה רשמית יצאה רק במהלך פברואר האחרון. מחיר המכשיר ותאריך הפצתו בעולם עד לא ידועים וניתן להתעדכן עליהם באתר החברה.
מכשיר ה LiNX  הינו מכשיר השמיעה בעל יכולות אלחוטיות הקטן ביותר בעולם אך מצד שני בעל עוצמה המתאימה לכ-90%  מלקויות השמיעה, טוען היצרן. הוא מגיע ב 10 צבעים שונים להתאמה לגוון העור והשיער ומכוסה בכיסוי נאנוטק לדחיית מים ולחות.
יחד עם מכשיר השמיעה יש להוריד אפליקציה ייעודית מחנות האפליקציות של אפל המאפשרת למשתמש לקבוע את עוצמת ההגברה של המכשיר, לבצע כיווני Treble  ו- Bass ואף מאפשרת למכשיר לזכור את הכיוונים שעשית בהתאם למיקומך הגיאוגרפי כך שתחזור לאותו מקום הכיוונים יתבצעו אוטומטית (לדוגמא במקום העבודה, בבית או באולם הקולנוע). תוסף שימושי נחמד באפליקציה הינו אופציית ה"Find My Hearin Aid" (מצא את מכשיר השמיעה שלי) המאפשר לאתר מכשיר שמיעה שאבד.
לסיכום, לדעתנו אין ספק שהמכשיר החדש מהווה התקדמות טכנולוגית המחברת לראשונה בין מכשיר השמיעה למכשיר ההטלפון חכם שיותר ויותר אנשים מחזיקים ברשותם. חיבור זה עתיד להביא לשיפור הולך וגדל בנוחות ובאיכות החיים של לקוי השמיעה ולשפר יותר את ביצועי מכשיר השמיעה.